Sizin İçin Buradayız

Faaliyete 1960 yılında ağaç sanayi ile başlayan İğciler Tarım Ürünleri zaman içerisinde kuru meyve kasaları ve alkolsüz içecek kasaları üretimine geçmiştir. Bu kategoride kendini geliştirerek demonte kasa malzemelerini yurt dışına ihraç etmeye başlamıştır. Ve kısa süre içerisinde kendi sektöründe lider firmalar arasında katılmıştır. Gelişen süreç içerisinde palet kullanımının yaygınlaşması ile palet üretimine daha çok önem verilmiştir.

14 Haziran 1994 yılında EURO Palet üretimine başlayan firmamız 1 Mart 2005 tarihinden itibaren Avrupanın en büyük palet birliği olan EPAL 'ın bünyesine katılarak EURO Palet lisansını almıştır. Bilinen markamız palet sektörüyle birlikte genele yayılmıştır.

Saygınlaşan yapımızla birlikte, Türk ekonomisine yön veren kurumsal firmalar ile olan birlikteliğimizi daha fazlalaştırmıştır.

Kurumsal

Misyonumuz

Yüksek kalite standartlarında en iyi hizmeti sunmak. Dinamik çalışma temposuyla verimliliği arttırmak. Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayıp kaliteden taviz vermeden en hızlı şekilde cevap vermek. Yeniliğe açık, objektif ve sonuç odaklı yaklaşımlarla kurumumuzun gelişimini devamlı hale getirmek

Vizyonumuz

Teknoloji konusundaki gelişme ve büyümemizi geleğece de taşımak. ürüstlük ve güven ilkelerimizden taviz vermeden, güvenilir firma olma izlenimimizin devamlılığını sağlamak. ürkiye’de saygınlık taşıyan firmalar arasından sıyrılıp, çalışma prensibimiz ve müşteri portföyümüzle öne geçip ulusal ve uluslararası düzeyde tercih edilen bir kurum olmak.

loader